FIRST GRADE TEAM LISTS

ROUND ONE 28th MARCH 2015

FAR NORTH COAST RUGBY UNION

Southern Cross University: 1. Brett Johnston, 2. Kirk Taylor-Brown, 3. Pat Kelly, 4. David Gaudron, 5. Julian Green, 6. Peter Murphy, 7. Steve Spinks, 8. Tyler Bisgrove, 9. Michael McMullen, 10. Matt Anderson, 11. Tom Armstrong, 12. Daniel Kedraika, 13. Pat Wilton, 14. Matt Worthington, 15. Clayton Pursche
Coach: Josh Condon
V
Casino: 1. Ewen McQueen, 2. Blake Birmingham, 3.  Jacob Dunn, 4. Sam Miller, 5. Nathan Davy, 6. Greg Killiby, 7. Jesse Bowden, 8. Nick Eggins, 9. Lance McQueen, 10. Sam Dietrich, 11. Joel Spoor, 12. Bruce Patton, 13. Shaun Locke, 14. Travis Eggins, 15. Joey Hannigan
Coach: Mick Russell
Referee: Graham Cook

Byron Bay: 1. David Bane, 2.  Aaron Shakeshaft, 3. Tim Hartmann, 4. Charles Wollard, 5. Will Aisake, 6. Ed O’Hare, 7. Tom Homer (C), 8. Michael Armstrong,  9. Sion King, 10. Brandon Lewsey, 11. Nicholas Fischer, 12. Troy Winter, 13. Tom Sandstorm, 14. Patrick Orme, 15. Harvey Bell
Coach: Paul Jeffery
V
Lennox Head: 1. Curtis Miles, 2. Connor Blair, 3. Benn Wright, 4. Keith Pickett, 5. Jake King, 6. Hamish Fisher, 7. Hamish Holbrook, 8. Mick Muir (C), 9. Dan Boardman, 10. Connor Winchester, 11. Jack Tyndall, 12. Sam Powell, 13. Marty McNamara, 14. Jordan Beaumont, 15. Paul Crozier
Coach: Aaron Matenga
Referee: Will Palmer

Wollongbar Alstonville: 1. Lloyd Morgan, 2. Bill Johnston, 3. Joel Crowther, 4. Matt Scott, 5. Nick Jones, 6. Steven Mison, 7. Rhys McNaughton, 8. Jerry Faifaise, 9. Justyn Keir, 10. Ben Damen (C.), 11. Samuel Opetaia, 12. Nat Regueira, 13. Jack Downie, 14. James Vidler, 15. Kalavini Leatigaga
Coach: John Jenkins
V
Bangalow: 1. Terry White, 2. Dan Hill,  3. Neil Moran, 4. Tim Mundy, 5. Jock Craigie, 6. Otty Fifita, 7. Andrew Gribble, 8. Will Cotterill, 9. Sati Siamoa, 10. Matt Morgan, 11. Chris Bleakley, 12. Jono Roel, 13. Will Latham, 14. Hori Thompson,, 15. Josh Wrigley
Coach:  Ian Melhuish
Referee: Aaron Reid

Grafton: 1. Luke Deleiuen, 2. John King, 3. Rhys Gosson, 4. Nick Collie, 5. Declan Collie, 6. Paul Cameron, 7. Brennon  Lavery, 8. Beau Deleiuen,  9. Brett Graham, 10. Nathan McPherson, 11. Trevor Walters, 12. Rob Wylie, 13. Andrew Pye, 14. Jacob Lynch, 15. Huan Collie
Coach:  Ray Collie
V
Ballina: 1. Adam Thomas, 2. Nathan Groves, 3. Syd Etuati, 4. Todd Grono, 5. Josh Lupton, 6. Chris Long, 7. Andrew Burke (C), 8. Aaron Lupton, 9. Ben Robinson, 10. Grant Knight, 11. Ryan Boardman, 12. Kye Spence, 13. Joel Staude, 14. Kurt Jansson, 15. Joe Jansson
Coach: John Doktor
Referee: Allan Thomas

Lismore – Bye